Hayat Sigortası

BEDAVA HAYAT SİGORTASI sahibi olmak istiyorsanız fırsat burada ;

Hem sizin için paranızı biriktirelim , hem de ücretsiz olarak yanında hayat sigortası teminatı verelim.

İrtibat : 23 nisan mh. 240.sk BURSA BERKON SİGORTA.

“ Geri Ödeyen Hayat Sigortası “

GERİ ÖDEYEN HAYAT SİGORTASI ÜRÜNÜNÜN POLİÇE ÖZELLİKLERİ

 • Vefat Teminatı Minimum 5.000 USD, Maksimum 500.000 USD ‘dır
 • Sigorta süresi en az 12 en fazla 20 yıl’dır.
 • Sigortalı 18 ile 58 yaş aralığında olmalıdır. Sigortalının sigorta başlangıç tarihindeki yaşı ve sigorta süresi toplamı 70’i aşamaz.
 • Yıllık prim tutarı 240 USD altında olmamalıdır.
 • Para  Birimi  USD’dır.  Sigorta  teminatları  ABD  Doları’na  endeksli  olup,  ödemeler sırasında T.C. Merkez Bankası ABD Doları efektif satış kuru esas alınır.
 • Ödeme Tipi, Banka Havalesi/EFT ve Kredi Kartı’dır.
 • Ödeme Periyodu; Yıllık, Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık seçimlidir.
 • Matematik karşılık (MK) öncelikle poliçe başlangıcında belirlenen Vefat Teminatı’nısüre boyunca karşılamak üzere kullanılır.
 • – Prim ödenmesinden muaf sigorta konusunda, en  az  bir  yıldan  beri  yürürlüktebulunan ve bir yıllık primi ödenmiş olan sigorta sözleşmelerinde, sigorta ettiren daha sonra  prim  ödeme  borcunu  yerine  getirmezse,  sigortacı  bu  sebeple  sözleşmeyi feshedemez  ve  prim  isteyemez.  Bu  hâlde  sigorta,  prim  ödenmesinden  muaf sigortaya dönüşür.

Sigorta  sözlleşmesinin 1  yıllık  priminin  eksiksiz  ödenmesi  şartı  ile  1. yılının tamamlanmasını takiben müşteri talebi veya tahsilatsızlık nedeni ile prim ödemeleri durdurulabilir.  Bu  durumda  hem  Vefat  hem  de  Süre  Sonu  Prim  İadesi  teminat tutarları yeniden belirlenir.

Poliçe başlangıcında  belirlenen  tutarda Vefat Teminatı  sağlamak  için  gerekli  olan matematik  karşılık  tutarının,  poliçenin  matematik  karşılık  tutarından  az  olması durumunda, Vefat  Teminatı poliçe süresi boyunca poliçe başlangıcında belirlendiği tutar ile devam eder. Bu  durumda  Prim  İadesi  Teminatı,  Vefat Teminatını  sağlanmak  için  gerekli  olan matematik karşılık tutarını aşan kısmının, poliçe yılı esas alınarak  aşağıdaki tabloda belirtilen oranlar nispetinde azaltılması ile yeniden belirlenir. Cayma Hakkı konusunda, Sigorta Ettiren/ Sigortalı, Sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren  30  (otuz) gün  içinde  sözleşmeden  cayma  hakkına sahiptir.  Cayma durumda, ilgili poliçeden herhangi bir tazminat ödemesi yapılmaması halinde, varsa ödenen primin tamamı iade edilir. İlk yıl ihtar ve iptale konu olan bilgiler  kapsamında, müşterinin,  sözleşmenin  ilk senesi  içerisinde  birbirini  takip  eden  prim  ödemelerini  aksatması  durumunda ödenmeyen ilk vadeden 20 iş günü sonra ihtarname gönderilir.

 • En uygun teklif
 • Doğru poliçe
 • 7/24 destek

Profesyonel Ekip

Sektördeki tecrübelerimizi bilgimiz ile birleştiriyoruz. Daha iyi hizmet için sürekli yenileniyoruz.

En Uygun Teklif

20′ ye yakın sgorta şirketinden size en uygun ve hesaplı poliçeyi buluyoruz.

Tam Destek

Bizim işimiz satıştan önce değil sonra başlar! Her ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 telefonlarımız açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir