Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Blog

“Geleceği Güvence Altına Almanın En Akıllı Yolu”
-Berkon Sigorta-
Berkon Sigorta
Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerini karşılamak üzere hazırlanan kişiye özel bir planı ifade eder. Bu planlar, önceden belirlenen limitler çerçevesinde, özel ve genel şartlar dahilinde sigortalıyı belirli risklere karşı korur. Sigortalılar, bu poliçe kapsamında diledikleri doktora veya sağlık kurumuna giderek tedavi olma özgürlüğüne sahiptirler.

Berkon Sigorta
BES

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi)

Bursa Nilüfer’de hizmet veren Berkon Sigorta, birikimlerinizi en güvenilir şekilde değerlendirmeniz için size destek olur. Berkon Sigorta, uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle, bireysel emeklilik planlarınızı oluşturmanıza ve en uygun seçenekleri belirlemenize yardımcı olur. Bireysel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun birikim planlarıyla, emeklilik döneminizi hayallerinizdeki gibi mutlu ve güvenli geçirmenizi sağlar.

Berkon Sigorta
Araç Sigortası

Araç Sigortası

Araç sigortası, araç sahiplerinin olası risklere karşı korunmasını sağlayan önemli bir finansal araçtır. Bu sigorta türü, aracın bir kaza sonucu diğer araçlara veya üçüncü şahıslara zarar vermesi durumunda ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararları karşılar. Özellikle trafik kazaları gibi ani ve beklenmedik durumlarda, araç sigortası sahibine ve diğer kişilere güvence sağlar.

Hakkımızda

30 yılı aşkın süredir sigortacılık sektöründeki deneyimimizle, geniş bir ürün yelpazesi sunarak oto-kaza, nakliyat, yangın branşları, sorumluluk sigortaları, tamamlayıcı sağlık, özel sağlık, emeklilik, hayat gibi tüm sigorta dallarında hizmet veriyoruz. 

Popüler

Kategoriler

Etiketler

Etiketler