Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Hakkımızda

Berkon Sigorta

40 yılı aşkın bir süredir sigortacılık sektöründe Bursa’da faaliyet göstermekteyiz. Kuşaktan kuşağa aktarılan deneyimimizle, oto kaza, otokaza-dışı, nakliyat, yangın branşları, sorumluluk sigortaları, tamamlayıcı sağlık, özel sağlık, emeklilik, hayat gibi tüm sigorta dallarında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Amacımız, sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek, pratik, teknoloji destekli ve insanların hayatını kolaylaştıran, sade ve zamandan tasarruf ettiren hizmetler sunmaktır. Müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, işbirliği yaptığımız çözüm ortakları ve aracılık yaptığımız şirketler sektörün liderlerindendir.

Firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için burada ve her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve güvenilir bir sigortacılık deneyimi yaşatmak için kararlılıkla çalışmaktayız.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, deneyimimizi ve teknolojiyi birleştirerek, pratik, zaman tasarruflu ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Sektörün liderleriyle işbirliği yaparak geniş bir ürün yelpazesiyle her ihtiyaca cevap veriyoruz. Amacımız, insanların hayatını kolaylaştırmak ve güvenilir bir sigortacılık deneyimi yaşatmaktır.

Vizyonumuz

Sigortacılık sektöründe öncü bir konuma ulaşmak ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve güvence altına almak. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak sektördeki standartları belirleyen bir marka olmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.